Visi ką nors turi

Visi ką nors turi yra viena iš nedaugelio mūsų namuose esančių knygelių, kuri iš tiesų atitinka Ąžuolo (1.5 m.) amžių. Visos kitos turbūt yra labiau mamai ir reikia prižiūrėti, kad su puslapiais kokia nelaimė nenutiktų. Visi ką nors turi – 8 storų kartono puslapius kūrinys ir nebaisu tokį duoti vaikui vartyti – atsparus neatsargiems vartymams ir kramtymams. 

Taikli dovana metinukui 

 

Visi ką nors turi

Mūsų sūnus Visi ką nors turi gavo pirmojo gimtadienio proga ir jam ji tarsi “prilipo”. Kurį laiką vos pabudęs eidavo ieškoti ir įbrukdavo į rankas liepdamas skaityti. Ir aš nežinau atsakymo kodėl jam taip patiko ši knygelė, o greičiau trumpas eilėraštis. Vežėmės ją ir į Tailandą ir šiaip taip dažnai vartėm, kad dabar, praėjus 8 mėnesiams jau atrodo kaip poros kartų palikimas. Kad jau taip patiko mano sūnui, dabar jau ir į jo draugų pirmuosius gimtadienius nešu Visi ką nors turi dovanų.

Visi ką nors turi

Visgi turiu pripažinti, kad įkopus į garbų pusantrų metų amžių, susidomėjimas šia knygele po truputį slūgsta. Nepaisant to, žinau vieną dalyką, šitą eilėraštį tikrai mokėsiu atmintinai iki savo dienų galo.

„Lapė turi savo olą, kur pavargusi įpuola…“

Kam tinka? Puikiai subalansuota 1-2 metų vaikams, dėl stambių iliustracijų ir storo kartono puslapių, trumpo eiliuoto teksto.

Share: