Apie mane

L abas, mano vardas Ieva, gyvenu Vilniuje, man 33. Esu jau dviejų vaikų mama, todėl antrą kartą esu sustabdžiusi karjerą ir galiu skirti daugiau laiko savo mylimoms veikloms – skaitymui ir rašymui. Jas ir mano meilę knygoms jungia „Perskaičiau“.

Šis tinklaraštis gimė 2017 m., kartu su pirmagimiu, vieną poilsio ir įkvėpimo kupiną vasarą. Čia fiksuoju savo asmeninius įspūdžius apie perskaitytas knygas. Džiaugiuosi, kad ir kiti skaitytojai juos atranda.

Dažniausiai renkuosi knygas, kurios padeda gyvenimą suvokti iš kitokio nei savojo požiūrio taško, plečia akiratį ir tolerancijos ribas. Mėgstu moderniąją grožinę literatūrą, lėtąjį skaitymą, istorinius romanus. Taip pat kūrinius, kurie atskleidžia santykių gylį ir grožį, kalba ne tik apie vienatvę, bet ir niekad nesibaigiančias artimo, žmogiškojo ryšio paieškas. Tinklaraštyje taip pat galite rasti ir negrožinės literatūros apžvalgų. Domiuosi vaikų psichologija, istorija, politika, išskirtinių asmenybių biografijomis.

Visuomet laukiu skaitytojų komentarų ir pastebėjimų. Tiesiog nuostabus jausmas sulaukti grįžtamojo ryšio!

Tinklaraščiui skaičiuojant penktuosius metus, norėčiau toliau auginti šią veiklą. Jei dirbate su įdomiu projektu ir ieškote žmogaus, kuris prisidėtų kuriant tekstus, susijusius su literatūra, leidyba ir skaitymo skatinimu – susisiekime!

Laukiu ir kitų bendradarbiavimo pasiūlymų iš autorių ar kitų knygas ir skaitymą mylinčių žmonių.

Rašykite man naudodami žemiau pateiktą formą arba el. paštu ieva@perskaiciau.lt.

Perskaičiau

Susisiekime