Liftas

Prieš keletą savaičių nutiko smagus įvykis. Leidykla 700 eilučių pasiūlė padovanoti knygelių. Sutikau ir laukiau įprastinio siuntinio – vieno ar dviejų leidinių. O tada i namus atkeliavo visa krūva – net 8. Ir daugelis pasirodė įdomios, nematytos, o svarbiausia naudingos. Didžioji dalis bus aktualu sūnui šiek tiek paaugus, o štai Liftas sudomino jau dabar. 

Pasirinkimas

Ką aprašyti pirmiausia leidau išsirinkti sūnui. Sudėjau knygelių krūvą prieš jį ir laukiau. Ir jis išsirinko knygelę Liftas. Ko gero mažiausiai edukacinės naudos turinčią iš visų atsiųstų, bet negaliu paneigti – labai smagią. Taigi nėra ta knygelė, kurių dažniausiai dairausi vaikui – apie jausmus, santykius ar gyvenimo pamokas. Ši mano 1.5 metų sūnų įtarčiau patraukė spalvotais burbuliukais, skaičiukais ir linksmais gyvūnų piešinėliais.

Liftas

Susipažinti su skaičiais

Kalbant apie knygelės naudą, turbūt būtų galima paminėti matematiką. Pagrindinis knygos veikėjas yra liftas ir jis skaičiuoja skaičius ir laukia savo keleivių. Šie, beje, man pasirodė labai originalūs – ponia aštunkojė žirafa, kuri turi suvynioti kaklą, kad tilptų į liftą, hipsteris ežys, balandis dirbantis pašte ir kengūra maratono bėgikas.

Liftas

Kam tinka? Ant nugarėlės rašoma, kad Liftas skirtas vaikams nuo trijų metų. Aš manyčiau didesniems ikimokyklinukams jau bus per mažai teksto ir siužeto, o 2-4 metų vaikams turbūt optimalu. Linksmam laikui kartu su liftu skaičiuojant aukštus ir pažįstant juokingus veikėjus.

Share: