Mylėsiu tave, kad ir kas nutiktų

Ar dar yra tėvų, kurių namuose neįsikūrusi ši knygelė? Eiliuotas tekstas, nuostabūs paveikslėliai, glaustai pateikta be galo svarbi ir reikalinga žinutė vaikams. Mylėsiu tave, kad ir kas nutiktų yra apie besąlyginę meilę. Tai, ką kai kurie autoriai išskiria kaip pačią svarbiausią ir esminę tėvų misiją (tarkim knygoje Išmintinga meilė) ir dovaną savo vaikams. 

Kad ir kas nutiktų

Knygelėje labai gražiai atskleidžiamos vaikų psichologijos ypatybės. Mylėsiu tave, kad ir kas nutiktų pagrindinis veikėjas lapiukas kelia iššūkius mamai. Ar mylėsi mane piktą, bjaurų, nelaimingą, negražų? Mylėsiu tave, kad ir kas nutiktų

O jei pavirsčiau vabalu staiga, vis vien mane mylėtum, ar apkbintumei mane?

Sakoma, kad visas vaikų probleminis elgesys kyla dėl tos pačios priežasties – vaikas jaučia trūkinėjantį ar nepakankamą ryšį su tėvais ir tarsi bando jų meilę.

Jis siuto, metė, svaidė, daužė, pargriuvęs šaukė, maigė, laužė ir šokinėjo pliekė, trankės.

Tokiu atveju mūsų kaip tėvų misija yra priimti vaiko emocijas, net ir pačiose sunkiausiose situacijose demonstruoti meilę. Nepamiršti teikti pastabas dėl elgesio, bet ne vaiko asmenybei. Ir šimtus kartų kartoti – myliu.

Kai mūsų nebebus

Nors knygelė trumpa, aprėpia ir dar vieną gražią temą. Ar meilė amžina? Ar ji išlieka nors žmogaus ir nebėra?

Mylėsiu tave, kad ir kas nutiktų

Mažyli į žvaigždes pasižiūrėki: kaip sklinda jų skaisti šviesa, nors kai kurių jau nebėra. Bet žiba jos dangaus skliaute ir jų šviesa kaip meilė amžina.

Taigi, mums Mylėsiu tave, kad ir kas nutiktų, yra puikus priminimas, kaip svarbu vaikui girdėti, kad yra mylimas ir priimamas toks koks yra.

Kam tinka? Nors knygą turime jau kuris laikas, iš tiesų ją atradom maždaug nuo 1.5 metų. Knyga puikiai tiks vykstant pokyčiams vaiko gyvenime, patiriant artimo žmogaus netektį ar tiesiog kasdieniam nuraminimui prieš miegą – mylėsiu tave, kad ir kas nutiktų.

Share: